Відомий український продюсер та засновник української компанії Secret Service Entertainment Agency Михайло Ясинський висловився про скандал навколо Тіни Кароль та Олі Полякової. Зокрема, він відповів на запитання, чи був вдалим піар-хід Тіни після сварки випустити трек "Скандал".

До слова У глибокому сумі, – реакція королівської родини на втрату принца Філіпа

Михайло Ясинський про піар навколо пісні Кароль

Продюсер Олі Полякової переконаний, що Тіна Кароль не мала реагувати на невдале висловлення колеги щодо "плакальниці на похороні".

"Це були абсолютно непотрібні зусилля, що створили більше токсичності навколо образу, який повинен знаходитися в стороні від подібних речей, від подібних енергій. Тут якби не було жодної реакції на це, була б взагалі ідеальна ситуація. А навіщо розмови, якщо пісня класна? Коли класна пісня, не потрібні ніякі розмови", – вважає Михайло Ясинський.

Він зазначив, що проблеми українського шоу-бізнесу цілком може вирішити пандемія. На думку продюсера, це чудовий час, щоб виховувати зірок, а також їхніх менеджерів.

Інтерв'ю з Михайлом Ясинським: дивіться відео онлайн

Скандал між Олею Поляковою та Тіною Кароль: коротко

  • Оля в одному з випусків шоу "Маска" назвала Тіну "плакальницею на похороні";
  • Артистка не промовчала та відповіла колезі. Вона зазначила, що буде плакати, але не на похороні;
  • Полякова наступного дня вибачилась перед Тіною Кароль. Вона зауважила, що не говорила про особисту трагедію зірки, а про її репертуар;
  • Через деякий час Оля Полякова заявила, що Тіна використала цей скандал для піару пісні "Скандал", прем'єра якої відбулася через декілька днів після курйозу;
  • Кароль наголосила, що, на її думку, після такої ситуації мала право зробити це. До того ж менеджер Тіни зателефонував менеджеру Олі та "протягував руку дружби";
  • Оля Полякова розповіла, що знаменитості бачилися на зйомках програми "Світське життя", проте артистка "розвернулася і втекла"