Уся Велика Британія та світ чекали на вихід принців, особливо після "війн" принца Гаррі та Меган Маркл з королівською родиною. Втім, багато хто не очікував, що все пройде так гладко, а брати матимуть піднесений настрій та багато жартуватимуть між собою.

Цікаво Експерт з мови тіла розповів про емоції принців Гаррі та Вільяма на відкритті статуї Діани

Стало відомо, що перед публічним виходом для відкриття пам'ятника на території Кенсингтонського палацу брати обговорили особисті питання. Вони начебто "вийшли на стежку примирення".

Вільям і Гаррі провели ранок перед відкриттям статуї, переглядаючи старі пам'ятні речі, записки Діани. Вони повністю перевернули нову сторінку у своїх відносинах і почали їхнє "зцілення". Всі навколо були в захваті від того, наскільки близькими були брати в той день,
– розповів інсайдер виданню.

Водночас інший інсайдер додав, що дружина принца Вільяма – Кейт Міддлтон теж намагається відновити дружбу з Меган Маркл. Вона найчастіше з усіх королівських родичів телефонує Меган і надсилає їй приємні подарунки у США.

"Кейт більше всіх спілкувалася з Меган з того часу, як народилася Лілібет. Вона шле милі повідомлення і подарунки, сподіваючись поліпшити відносини", – пояснило джерело.


Пам'ятник принцесі Діані, на який дивляться Гаррі і Вільям / Фото з інстаграму герцогів Кембриджських

​До слова Дядько Кейт Міддлтон заявив, що тільки вона може помирити принців Гаррі та Вільяма

Що відомо про "війну" сімей Гаррі та Вільяма

  • Напружені стосунки розпочались ще тоді, коли у сім'ї з'явилась Меган Маркл. Вона намагалась змінити тисячолітні традиції, водночас як Кейт їх дотримувалась. Через це у ЗМІ їх часто ставили в один ряд та постійно порівнювали.
  • Напруга виросла у час першої вагітності Меган Маркл – жінка вирішила не оголошувати світу про народження первістка одразу після пологів, а приділити цей час собі і дитині. Також вона часто не приїжджала на Різдво у Сандрингем до Єлизавети II та не брала участь у традиційних полюваннях на фазанів.
  • На початку 2020 року стало відомо, що принц Гаррі та Меган Маркл вирішили відійти від королівських обов'язків та переїхати у США. Королева схвалила рішення внука.
  • Вже за океаном Меган Маркл вдруге народила, переживши один викидень, та рідко спілкується з британською сім'єю. Також понад рік часу вона не була на Батьківщині Гаррі, водночас як він прилітав на похорон свого дідуся – принца Філіпа.
  • Причиною неприязні сімей стало інтерв'ю Меган та Гаррі для Опри Вінфрі, у якому Маркл зізнавалась, що хотіла вчинити самогубство, відчувала постійний тиск та расизм до себе та сина Арчі.