Королівська сім'я одразу ж після пологів принцеси Євгенії оголосила про народження нащадка, а от його ім'я довго тримала в секреті. Тепер відомо, що Її Королівська Високість та пан Джек Бруксбенк стали батьками сина Августа Філіпа Гоука Бруксбенка.

Цікаво Принцеса Євгенія народила сина в приватній лікарні: скільки коштували пологи

Перше фото сина принцеси Євгенії та Джека Бруксбенка

Цю милу сімейну світлину зробила акушерка під час домашнього візиту. На фото новоспечена матуся постала в білій сукні вільного крою та пальті пудрового кольору. Волосся вона вклала в легкі локони та одягла оксамитовий обруч жовтогарячого кольору.

Новонародженого сина на руках тримав батько Джек Бруксбенк. Малюку одягли синю шапочку та закутали в покривалець в тон. Під час зйомки він солодко спав.

Подружжя було зворушене добрими побажаннями, які вони отримали з приводу народження першої дитини, і із задоволенням ділиться цією першою сімейною фотографією,
– йдеться в дописі.

На офіційній сторінці в інстаграмі принцеса Євгенія опублікувала ще кілька зворушливих фото з новонародженим сином, показавши його обличчя зблизька. Вона особисто подякувала всім, хто привітав їхню сім'ю з поповненням.

Ми хотіли познайомити вас з Августом Філіпом Гоуком Бруксбенком⁣. Дякую за таку кількість чудових повідомлень. Наші серця сповнені любов'ю до цього малюка, яку не можна передати словами,
– поділилась принцеса Євгенія.

Для перегляду всіх фото гортайте вправо

Що відомо про пологи принцеси Євгенії

  • Онука королеви Єлизавети ІІ народила сина в лікарні Портленда 9 лютого. Чоловік-бізнесмен Джек Бруксбенк був присутній під час пологів. Відомо, що хлопчик з'явився на світ з вагою 3,6 кілограма.