Як відомо, принц Гаррі та Меган Маркл вирушили у першу тривалу міжнародну поїздку. Герцоги Сассекські упродовж 16 днів відвідають Австралію, Фіджі, Тонга та Нову Зеландію. Поїздка є вкрай важливою для королівської сім'ї, адже це країни Співдружності націй.

Читайте також: Вагітна Меган Маркл зачарувала стильним образом на офіційному прийомі

Сьогодні, 17 жовтня, минає другий день відрядження подружжя. Графік принца Гаррі та вагітної Меган Маркл вражає насиченістю. З Сіднея пара подалась до міста Даббо, де встигла побувати на місцевій фермі. Внук Єлизавети ІІ виступив з промовою та висловив стурбованість щодо щорічних посух.

Згодом герцоги Сассекські відвідали повітряну базу швидкої допомоги The Royal Flying Doctor Service of Australia, де дізнались специфіку роботи місцевих лікарів. Вагітній Меган Маркл медики розповіли багато інформації і про пологи, які вона переживе навесні 2019 року. Та наймилішим пунктом програми були відвідини герцогів парку Вікторія. Там австралійці поспілкувались з принцом Гаррі та Меган Маркл і влаштували для гостей пікнік.

Для такої насиченої програми Меган Маркл обрала зручний та досить буденний одяг. Перед австралійцями герцогиня Сассекська з'явилась у приталених джинсах, сорочці вільного крою та подовженому блейзері. Вагітна представниця Букінгемського палацу вирішила відмовитись від взуття на підборах, обравши зручні ботильйони. Меган підкреслила свій округлий живіт, що зачарувало всіх очевидців.


Вагітна Меган Маркл


Герцогам Сассекським розповіли про пологи


Принц Гаррі та Меган Маркл в Австралії


Представники королівської сім'ї на фермі


Герцоги Сассекські на фермі


Австралійці влаштували пікнік для принца Гаррі та Меган Маркл


Принц Гаррі та Меган Маркл в Австралії


Меган Маркл та принц Гаррі у Даббо

Всі фото – Getty Images