Сьогодні, 29 квітня, принц Вільям та Кейт Міддлтон святкують 10 річницю шлюбу. За усі привітання, які прихильники подружжя надсилають їм по всьому світу, пара подякувала зворушливим відео.

Радимо прочитати 10 річниця весілля Кейт Міддлтон і принца Вільяма: історія кохання королівської пари

Нове відео королівської сім'ї

У чуттєвому ролику позували усі члени сім'ї – Кейт Міддлтон, принц Вільям та їхні діти: принц Джордж, Луї та принцеса Шарлотта.

Родина показала, як прогулювалась узбережжям, розважалась й бігала в саду, смажила зефір біля багаття. Відео сповнене сміху, обіймів та почуттів. Публікація вийшла надзвичайно атмосферною та зворушливою.

Для зйомки Кейт Міддлтон підібрала лаконічний, але стильний образ. Вона постала у бордовому джемпері, який одягнула на білу сорочку, та блакитних джинсах. Волосся герцогині було вкладене в локони. Принц Вільям натомість обрав синій светр та штани в тон.

Дякуємо усім за теплі повідомлення до нашої річниці весілля. Ми надзвичайно вдячні за 10 років підтримки, які ми отримали у своєму житті як сім'я,
– підписали фото Вільям і Кетрін.

Зазначимо, зранку подружжя опублікувало нові романтичні фото з нагоди 10 річниці шлюбу. Також стало відомо, що в день весілля принц Вільям пожартував над принцом Гаррі щодо його здібностей гри на арфі.

Стосунки принца Вільяма та Кейт Міддлтон: коротко

  • Пара познайомилась під час навчання в Сент-Ендрюському університеті. У 2003 році зав'язались романтичні стосунки.
  • Майже через 8 років стосунків принц Вільям освідчився Кейт Міддлтон. Згодом про це оголосили публіці.
  • 29 квітня 2011 року закохані одружилися. За церемонією стежило 25 мільйонів людей.
  • За час подружнього життя у герцогів народилося троє дітей: принц Джордж (7 років), принцеса Шарлотта (5 років) та принц Луї (3 роки).