Церемонія, за якою спостерігав увесь світ, відбувалася у Вестмінстерському абатстві, в Лондоні. Принц Гаррі завжди був поруч із братом. Тоді їхні стосунки були дружніми, а зараз брати переживають складний і напружений період.

Цікаво 10 річниця весілля Кейт Міддлтон і принца Вільяма: історія кохання королівської пари

Принц Вільям пожартував над братом

День весілля принца Вільяма та Кейт Міддлтон був відповідальним та серйозним. Принци Вільям та Гаррі намагалися жартувати, щоб якось розвеселити один одного й публіку. Одна з гостей свята – Клер Джонс пригадала один з жартів Вільяма.


Принц Вільям та принц Гаррі на весіллі принца Вільяма і Кейт Міддлтон / Фото з відкритих джерел

Клер на весільному прийомі подружжя грала на арфі. Також вона носила титул офіційного арфистка принца Уельського з 2007 по 2011 роки. Наприкінці заходу принц Вільям виголосив промову, у якій подякував всім, хто зробив той день особливим. Згадав він і про Клер, яка була серед музикантів на офіційному заході в Букінгемському палаці.

Він сказав маленький приємний коментар про мене. Запитав: "Ви чули, що я сказав у своїй промові?". Я сказала, що чула, але просила нагадати, оскільки почула не все. Тоді Вільям повторив: "Добре, що прийшла Клер, щоб зіграти на арфі, бо в іншому випадку нам довелося б змусити мого брата грати замість неї,
– пригадала музикантка.


Весілля принца Вільяма та Кейт Міддлтон / Фото Getty Images

Джонс додала, що власний жарт дуже сподобався Вільяму: "Він думав, що це було дуже смішно. Мені здалося дуже кумедним, що він це сказав. Герцог був дуже люб'язним і привітним. Я побажала їм всього найкращого і висловила надію на те, що в них буде щасливе та радісне спільне життя".

Церемонію вінчання Клер разом з іншими співробітниками королівського палацу дивилася у прямому ефірі. З гостями вона побачилася вже на приватному заході. Музикантка зазначила, що першим членом королівської сім'ї, який подякував їй, був принц Гаррі.

Він був дуже простим, дружнім і легким у спілкуванні. Він одразу сказав мені: "Дякую, що ви тут і знайшли час зіграти для нас. Це було чудово",
– поділилася Джонс.


Весілля принца Вільяма та Кейт Міддлтон / Фото Getty Images