Після переїзду принца Гаррі та Меган Маркл у Сполучені Штати було багато чуток про їхнє перебування там. Вважалось, що подружжя дуже сумує за королівською родиною й хоче повернутися. Інші стверджували, що їм важко адаптуватися та почати життя з нуля. Однак джерело, близьке до пари, все це заперечило.

До теми Королева Єлизавета II вийшла у світ у яскравому образі: фото в салатовому пальті

Що принц Гаррі думає про переїзд з Британії

Інсайдер повідомив виданню, що принц Гаррі цілком задоволений життям сім'ї у новому місці. Окрім того, він зовсім не збирається повертатися на батьківщину.

У Гаррі немає ніякого жалю з приводу їх переїзду. Він, навпаки, відчуває, що звільнився від кайданів, і вкрай схвильований перед новою главою життя. Свій переїзд в США Гаррі вважає найкращим рішенням у своєму житті,
– пише видання.

Однак принц трохи напружений через реакцію королівської родини на його інтерв'ю Опрі Вінфрі. Він хвилюється через напружені стосунки з близькими: "Гаррі вважає ситуацію, що склалася в його родині, дуже сумною. При цьому він говорить, що вони з Меган не шкодують про переїзд, для них все тільки починається".


Сім'я принца Гаррі / Фото з інстаграму Місана Гаррімана

Переїзд та життя принца Гаррі у США

  • В інтерв'ю Джеймсові Кордену принц Гаррі зізнався, що переїхав до США через те, що вони з Меган жили в дуже важких умовах. Водночас подружжя зібрало речі не через погані стосунки з родиною, а внаслідок неймовірного тиску британської преси.
  • Варто зазначити, що герцог все більше адаптовується до життя у новій країні. Він влаштувався на першу офіційну роботу в Штатах і став головним виконавчим директором у фірмі BetterUp.
  • Згодом Гаррі знайшов друге місце працевлаштування. Він увійшов до комісії Інституту Аспена з боротьби з дезінформацією.