Журналіст Омід Скобі розповів про плани подружжя Меган Маркл та принца Гаррі. У зв'язку з народженням доньки Лілібет Діани, пара планує взяти перерву у роботі над благодійним фондом Archwell.

До теми Батько Меган Маркл відреагував на новину про народження доньки

Меган Маркл і принц Гаррі підуть у відпустку

Королівське подружжя близько 5 місяців проведе вдома, доглядаючи за новонародженою донькою. Примітно, що одразу обоє батьків йдуть у відпустку з догляду за дитиною.

Ми так звикли до того, що старші члени королівської сім'ї відразу повертаються до роботи, але Гаррі й Меган подають приклад, вони пропонують брати відпустку з догляду за дитиною до 20 тижнів у Archewell – це буде кілька місяців відпустки для обох,
– повідомив Омід Скобі.

Журналіст також додав, чи може ім'я доньки Гаррі та Меган істотно поліпшити стосунки між ними та іншими членами монаршої сім'ї. Він зазначив, що не має можливості знати всього, однак те, що дитину принца звуть Лілібет, свідчить про його близькі стосунки з королевою.

Зауважимо, що принц Вільям також брав декретну відпустку з догляду за дітьми. З принцом Джорджем він провів 2 тижні, з принцесою Шарлоттою – 3. Коли народився принц Луї, він повернувся до праці через 2 дні.

Натомість Кейт Міддлтон доглядала за Джорджем 1 місяць, за Шарлоттою 4 місяці, а за Луї – 7 місяців.

Принц Гаррі і Меган стали батьками доньки

  • Через 2 дні після пологів подружжя повідомило публіці про те, що стали батьками вдруге. Зараз мама з донькою перебувають у своєму будинку та почуваються добре.
  • Подружжя назвало донечку Лілібет "Лілі" Діана Маунтбаттен-Віндзор – на честь королеви, а також покійної матері принца Гаррі принцеси Діани.
  • Ім'я доньки Меган та Гаррі викликало бурхливі суперечки у мережі та поза нею. Зокрема, ведучий Пірс Морган назвав такий вибір імені "іронічним" через постійні звинувачення пари у бік монаршої родини.
  • Королівські експерти стверджують, що Єлизавета II незадоволена, що її правнука носитиме сімейне прізвисько. Та друг принца Гаррі наголосив, що перш ніж давати доньці ім'я, він попросив у королеви благословення.
  • Першою про народження Лілібет дізналась Єлизавета II через дзвінок від онука. Також пара надіслала фотографії крихітки. Згодом Кейт Міддлтон і принц Вільям надіслали їй подарунок .