На похорон Єлизавети II до Вестмінстерського абатства прибули її діти та онуки. Серед них – принц Гаррі й Меган Маркл, які вийшли з королівської родини, але не менш засмучені втратою, повідомляє 24 канал.

Читайте також Перед похороном Єлизавети II показали останній портрет королеви

Гаррі та Меган на похороні Єлизавети II

Принц Гаррі разом з іншими членами королівської родини йшов пішки у жалобній процесії, що рушила з Вестмінстер-холу до Вестмінстерського абатства. Він не був одягнений у військову форму, а у темний костюм. Поряд з ним був принц Вільям.


Члени родини з принцом Гаррі / Фото Sky News

Меган Маркл натомість приїхала до абатства автомобілем, як й інші жінки з королівських сімей. Вона була разом із герцогинею Уессекською Софі та йшла позаду, адже більше не є членкинею монаршої родини.

Образ Меган Маркл

Колишня герцогиня була одягнена в чорну лаконічну сукню з довгими рукавами-накидками від бренду Stella McCartney, а також та капелюх з широкими крисами. Дружина Гаррі вклала волосся у пучок і доповнила образ перлинними сережками, що символізують сльози, та золотим браслетом від Cartier.

Меган Маркл обирала символічне вбрання, адже таку саму сукню синього кольору вона одягала під час одного з королівських виходів. Тоді як такий самий капелюх, лише білий, вона мала на святкуванні платинового ювілею королеви.

Меган Маркл на похороні Єлизавети ІІ / Фото Sky News


Меган Маркл на похороні Єлизавети ІІ / Фото АР

Подружжя возз'єдналось в абатстві, ставши поруч один одного. Вони посіли місця в другому ряді, позаду короля Чарльза III та королеви-консорт Камілли.

Меган Маркл залишила Вестмінстерське абатство за руку з чоловіком. Під час того, як труну з тілом Єлизавети ІІ клали у катафалк, жінка зронила сльозу.


Меган Маркл і принц Гаррі / Фото Sky News

Принц Гаррі й Меган та смерть Єлизавети II

  • Онук Її Величності та його дружина мали непрості стосунки з королевою через їхній відхід з монаршої родини та рішення покинути обов'язки. Втім, вони однаково підтримували зв'язок після переїзду до США.
  • Востаннє подружжя бачилось з Єлизаветою II на святкуванні платинового ювілею її правління. Тоді вони взяли з собою дітей та познайомили доньку Лілібет з королевою.
  • Принц Гаррі приїхав у Балморал 8 вересня, але не встиг попрощатися з бабусею. Через кілька днів він з Меган, Вільямом і Кейт вийшли до воріт Віндзорського замку, щоб поспілкуватися з народом. Це було їхнє об'єднання в скорботі.
  • Чимало обговорень викликало вбрання принца Гаррі. Журналісти повідомляли, що йому не дозволили одягнути військову форму. Втім, він все-таки з'явився у ній на чуваннях в складі Вігілії принців, але без ініціалів королеви на них.