Увага преси до особистого життя членів монаршої родини не вщухає ніколи. Однак до офіційного оголошення принцом Гаррі про роман з Меган Маркл папараці слідкували за кожним їхнім кроком. Так, під час першого візиту коханої до Лондона королівський нащадок запросив її на побачення до супермаркету.

Читайте також Меган Маркл вдруге стане мамою: букмекери роблять ставки на ім'я дівчинки

Ми зустрілися в лондонському супермаркеті, вдаючи, що не знаємо одне одного. Ми обмінювалися повідомленнями з різних боків продуктових рядів,
– пригадав принц Гаррі.

Він додав, що робив все для того, аби фани його не впізнали – одягнув бейсболку та не зводив очей з підлоги. Однак залишитися непоміченим йому не вдалося. Покупці кидали на нього дивні погляди чи просто підходили для того, аби привітатися.

"На мені була бейсболка, я опустив очі в підлогу, намагаючись залишитися невпізнаним. Дивно, скільки жувальної гумки можна там побачити! Просто безлад", – наголосив онук Єлизавети ІІ.

Варто знати Вагітна Меган Маркл з'явилася на публіці: перша поява після скандального інтерв'ю

Після переїзду до маєтку в Санта-Барбарі, штат Каліфорнія, подалі від британських таблоїдів, як принц Гаррі, так і Меган Маркл почуваються значно комфортніше. Наприклад, він нарешті може катати на велосипеді сина Арчі, що нібито не дозволяв королівський протокол. Про це чоловік вже розповідав в інтерв'ю Опрі Вінфрі.

Тепер я можу підняти голову. Я відчуваю себе тут зовсім по-іншому. Те ж і з Меган. Вона відчуває себе набагато вільніше,
– запевнив принц Гаррі.