Новий спалах коронавірусу не оминув й британську королівську сім'ю. Принц Уельський також захворів й повідомив про це на офіційній сторінці у твітері.

До теми Монархи на карантині: королева Данії та король Іспанії заразилися коронавірусом

Принц Чарльз вдруге заразився коронавірусом

Син Єлизавети II наразі ізолювався, а також скасував заплановані поїздки, зокрема, захід у Вінчестері.

Сьогодні вранці принц Уельський отримав позитивний результат на COVID-19 і зараз перебуває на самоізоляції. Його Королівська Високість глибоко розчарований тим, що не зможе відвідати сьогоднішні заходи у Вінчестері, і буде намагатися провести свій візит якомога швидше,
– повідомили у Клеренс-гаузі.

Про стан здоров'я 73-річного принца Чарльза не повідомляють.


Принц Чарльз і Камілла на заході 9 лютого / Фото з інстаграму Клеренс-гаузу

Принц Чарльз вже хворів на COVID-19

  • Майже два роки тому, 25 березня 2020 року стало відомо, що принц Чарльз так само отримав позитивний тест на коронавірус. Тоді він разом з Каміллою перебував у Шотландії на самоізоляції. Лікарі повідомляли про стабільний стан здоров'я сина королеви.
  • Принц Уельський перебував на самоізоляції 7 днів. Вже 30 березня він одужав та вийшов з ізоляції. Також виявилось, що Його Високість боровся з вірусною пневмонією.
  • Через кілька місяців Чарльз зізнався, що внаслідок хвороби отримав ускладнення – втратив нюх і смак, що довго до нього не повертались. 10 лютого принц Уельський та герцогиня Корнуольська повідомили, що зробили перше щеплення від коронавірусу.