Коронавірус поширюється світом із неймовірною швидкістю. За минулу добу зафіксували більш, ніж 100 тисяч нових випадків захворювання. За день помирають десятки тисяч людей у різних куточках планети. Проте є й хороші новини. Багатьом людям вдається одужати. Головне – дотримуватися рекомендацій лікарів. Саме завдяки цьому виздоровів принц Чарльз. Про це повідомляє видання Sky News.

Читайте також: В особистого помічника Єлизавети ІІ виявили коронавірус, – ЗМІ

71-річний син Єлизавети ІІ пробув на самоізоляції 7 днів згідно з урядовими вказівками. Спершу у принца Уельського почали з'являтися легкі симптоми після чого він звернувся до лікарів, які підтвердили вірусну пневмонію, яку спричинив коронавірус.

Королівський палац випустив офіційну заяву, у якій йдеться про завешення ізоляції принца Чарльза.

Його Королівська Високість перебуває в доброму здоров'ї, і в цей час він діє у відповідності з поточними стандартами уряду і медичними обмеженнями, що діють на всій території Великої Британії. Його самоізоляція тривала сім днів відповідно з державними та медичними рекомендаціями,
– пишуть у повідомленні.

72-річна дружина Чарльза герцогиня Корнуольська також зробила тест на COVID-19. Результат виявився негативним, проте задля безпеки вона самоізолювалася і перебуватиме у маєтку Біркхолл в Шотландії до кінця цього тижня.

Додамо, станом на вечір 29 березня у Великій Британії зафіксували понад 19 тисяч випадків зараження коронавірусом, з яких 1 228 летальні. Одужати вдалося 135 людям. Найбільше смертей зафіксували в Англії – 1 125. Громадян закликають залишатися вдома, а при перших симптомах захворювання звертатися до лікаря.


Як відрізнити коронавірус / Інфографіка 24 каналу