За всю історію "Голосу країни" у тренерському кріслі сиділи найуспішніші співачки – Руслана, Джамала, Тіна Кароль, Настя Каменських та інші. Оля Полякова могла опинитися серед них ще 6 років тому, але не пройшла кастинг через надмірну епатажність.

Читайте також Продюсер "Голосу країни" Завадюк пояснив, чому Оля Полякова стала тренеркою після Кароль

Оля Полякова завалила кастинг на "Голос країни"

Легендарне червоне крісло могло дістатися Поляковій у 6 сезоні вокального проєкту. Її кликали на проби зі Святославом Вакарчуком, Потапом, Іваном Дорном, але тоді місце дісталось Тіні Кароль. На думку продюсерів, та й самої співачки, вона поводилась надто зухвало, а варто було показати свою глибину.

Я потрапила у крісло зіркового тренера з другої спроби. Я прийшла на проби в короні, жартувала, не знаючи, що таке "Голос країни". Я не підготувалася, і думала, що в "Лізі сміху". Звісно, тоді не вийшло стати тренером,
– зізналась Оля Полякова.

Усі шість років після провалу артистка стежила за "Голосом країни" та мріяла опинитися серед тренерів. Тож коли Тіна Кароль заявила про вихід з шоу, продюсер Володимир Завадюк покликав Полякову.

"Для того, щоб стати наставником, артисти проходять велику кількість кастингів, і Оля Полякова теж їх проходила. Я впевнений, що вона відкриється з абсолютно іншого для всіх боку", – розповів Завадюк.

Оля Полякова на "Голосі країни" / Фото з інстаграму співачки

Цікаво, що на місце тренерки "Голосу країни" претендували щонайменше дві співачки:

  • фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна. Своє крісло Тіна Кароль передала їй у прямому ефірі, але продюсери обрали іншу артистку – Олю Полякову;
  • реперка Alyona Alyona теж проходила кастинг для участі у "Голосі країни". На пробах було багато артистів, тому в судді обрали не її.