У королівській родині Британії завершився жалобний період. Букінгемський палац опублікував історичне фото монаршої родини.

Дивіться також Перебрав обов'язки матері: Чарльза III зазнімкували з легендарною червоною валізою

Палац показав портрет королівської сім'ї

На сторінці королівської родини з'явився кадр із королем Чарльзом III з королевою-консорт Каміллою, принцом Вільямом та Кейт Міддлтон. Вони стоять на Міністерських сходах Букінгемського палацу, позаду них – портрет Георга III.

Усі вони позують у чорних вбраннях – чоловіки у вишуканих костюмах, Камілла у сукні з рюшами та підвіскою. Принцеса Уельська одягнула вбрання від Catherine Walker & Co, в якому була на похороні принца Філіпа у 2021 році.

У підписі до світлини мовиться, що фото було зроблене ще 18 вересня. У цей день члени монаршої родини влаштували великий прийом у Букінгемському палаці, куди запросили глав держав та країн Сполученого Королівства.

У британській пресі цей знімок називають "історичним моментом" – фото зробили приватно для родини. Його автором став фотограф британської королівської родини Кріс Джексон.


Королівська родина / Фото з інстаграму королівської сім'ї

Як живе королівська сім'я після похорону Єлизавети II

  • 19 вересня відбулося прощання з королевою Єлизаветою ІІ. У Лондоні пройшла довга церемонія, наприкінці якої монархиня спочила у каплиці батька.
  • Чарльз III вже запланував зміни, які стосуватимуться членів монаршої родини. Ймовірно, він обмежить їм можливість бути радниками у державних питаннях. Можливо, принц Вільям стане єдиним державним радником
  • Також було опубліковано свідоцтво про смерть Єлизавети ІІ. Там повідомляють, що королева пішла з життя від "старості" о 15.10 8 вересня.