Український музикант Олександр Пономарьов та продюсерка Олена Мозгова опублікували зворушливі дописи на своїх сторінках. Вчора, 20 березня, у їхньої спільної доньки Євгенії був день народження.

Читайте також Живіт стирчав завжди, – Наталка Денисенко різко звернулася до фанів, які назвали її вагітною

Пономарьов та Мозгова привітали доньку

Олександр Пономарьов привітав доньку та опублікував милий фотоколаж, на якому і архівні, і більш сучасні кадри з Євгенією.

Моїй Євгенії сьогодні 25! Ого! Многая і благая літа, здоровою, щасливою і з Божим благословенням,
– написав Пономарьов.


Пономарьов з донькою / Фото з інстаграму співака

Олена Мозгова також зачарувала фанів архівним знімком з донькою. "Моє сонечко, моя Євгенія! З Днем народження, моя красуне! Будь щаслива! Ти виросла дуже достойною, шляхетною людиною. Ти красива і внутрішньо і зовні, а це велика рідкість. Не розгуби це в собі. Дуже за тобою скучила… Люблю тебе. Назавжди і безумовно".


Олена Мозгова з донькою / Фото з фейсбуку Мозгової

  • Нагадаємо, лиш місяць тому святкував день народження молодший син Олександра Пономарьова Сашко. Йому виповнилося 16 років 15 лютого. Музикант також ділився архівними й зворушливими кадрами з хлопцем.
  • Зауважимо, що нещодавно Олена Мозгова перенесла операцію. Вона показувала фото з лікарняної палати, але про недугу не розповідала. Продюсерка зазначила, що це було сплановане, а не термінове хірургічне втручання.