Через новину про погіршення самопочуття королеви, у замок Балморал почали з'їжджатися члени королівської сім'ї. Туди вирушив і принц Гаррі, – спершу повідомлялось, що він їде з Меган Маркл.

До слова Після панахиди за Єлизаветою II: пісня "Боже, бережи короля" вперше прозвучала в Лондоні

Чому Гаррі приїхав у Шотландію без Меган

Згодом стало відомо, що принц Гаррі прощатиметься з бабусею без дружини. Як пишуть ЗМІ, король Чарльз зателефонував синові та попросив його прибути самому.

Карл III сказав Гаррі, що Меган було б неправильно та недоречно перебувати у Балморалі у такий глибоко сумний час. Гаррі передали, що Кейт Міддлтон також не поїде, а кількість присутніх має бути обмежена найближчими родичами. Король дуже чітко дав зрозуміти, що Меган бажаною гостею не буде,
– пишуть інсайдери.

Джерела додають, що дехто й взагалі не хотів кликати принца Гаррі. "Досить складно проводити надто багато часу з кимось, кого ви знаєте, і хто збирається опублікувати відверту книгу про вас".

Принц Гаррі приїхав до Балморалу 8 вересня, але не встиг побачитися з бабусею до її смерті. Як розповідають пасажири рейсу, з якими їхав королівський онук, його стан був невтішним.

Він майже не рухався протягом усього годинного польоту і явно розмірковував про свою бабусю. Було так сумно бачити його без інших членів королівської родини, які б могли його втішити,
– казали люди.


Принц Гаррі / Sky News