Український актор Павло Лі загинув через обстріл автомобіля росіянами. Це сталося в Ірпені – тепер там шукають очевидців.

До слова "А вам, гниди, все повернеться": емоційні реакції зірок на обстріли багатоповерхівок у Запоріжжі

В Ірпені шукають свідків розстрілу волонтерів

У місті просять відгукнутися тих, хто був свідками чи очевидцями обстрілу автомобіля, в якому й загинув Павло Лі. Це сталося 6 березня зранку, на вулиці Пушкінська, 29.

Прохання відгукнутись всім свідкам та очевидцям події розстрілу автомобіля волонтерів Mitsubishi Outlander АІ0430КХ, військовими Росії, який відбувся 06.03.2022 о 08:40,
– пише в оголошенні.

Авто, в якому загинув Павло Лі / Фото з телеграму

Що відомо про загибель Павла Лі

  • Український актор кіно та дубляжу Павло Лі помер від куль окупантів в Ірпені. Спершу в мережі поширювали інформацію про те, що він служив у ЗСУ та відбивав атаки загарбників.
  • Згодом почали розповідати, що Павло начебто зняв бронежилет та прикривав ним дітей, яких евакуйовував. Та це теж виявилось неправдою.
  • Мати Павла Лі зрештою зізналась, що актор був у волонтерському штабі міської ради. Він з іншими волонтерами мав евакуюватися, але їхнє авто розстріляли. "Російські військові, підбігши до автомобіля, що врізався в дерево, погрожуючи автоматами, наказали Ірині й Тарасові, які отримали поранення, йти геть. Залитий кров’ю Павло залишився на місці трагедії".