Причину смерті 68-річного артиста Бориса Мойсеєва не уточнювали. Утім, росЗМІ пишуть, що перевіряють версію вбивства, передає 24 канал.

Читайте також "Не плакав, вибачення не просив": Потап нібито збрехав, що Ургант телефонував йому в сльозах

Чому помер Борис Мойсеєв

У мережі почали поширювати відео, де тіло співака переносять з дому в машину у синьому мішку. У Росії підозрюють, що про смерть Мойсеєва повідомили пізніше, ніж це сталось.

Брат артиста взагалі вважає, що він помер за тиждень чи два до того, як про це оголосили в пресі. На його думку, у втраті винен директор виконавця, який начебто заборонив йому спілкуватися з рідними й переписав на себе квартиру.

Слідчий комітет у Росії розпочав перевірку обставин смерті 68-річного Бориса Мойсеєва, причому за статтями "Вбивство" та "Нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинило смерть".

Важливо додати, що на тілі співака не було знайдено ознак насильницької смерті. Також є перша інформація щодо експертизи – кримінальних причин смерті теж не знайшли.

Смерть Мойсеєва: що відомо

  • Про те, що Борис Мойсеєв пішов з життя, повідомив його директор Сергій Горох. Смерть наздогнала співака 27 вересня о 14:00 за московським часом.
  • Останні роки життя артиста були непростими. Ще у 2010 він пережив перший інсульт, через 5 років – другий. Він не міг рухати одною рукою та верхньою губою, тому пішов з творчої діяльності.
  • Кажуть, що востаннє Мойсеєв виходив на публіку у травні 2021 року. Він проживав останні дні без підтримки друзів у чотирьох стінах та із зарплатою у 50 тисяч рублів.