Про смерть Бориса Мойсеєва повідомив його арт-директор Сергій Горох, передає 24 канал з посиланням на росЗМІ. Він помер 27 вересня 2022 року о 14:00 по московському часу.

Читайте також Роджер Вотерс змінив риторику на тлі ядерної загрози і звернувся до путіна: що саме він сказав

Помер Борис Мойсеєв

Наразі причина смерті співака невідома. 2010 року Борис Мойсеєв переніс перший інсульт і тиждень провів у комі. Через п'ять років, 2015-го, – другий. Після цього в нього перестали рухатися ліва рука та верхня губа, йому було важко говорити та формулювати думки.

Останні роки за артистом доглядав арт-директор Сергій Горох, який і оголосив про його смерть. Усе тому, що після інсультів від Мойсеєва нібито відвернулися друзі, він сидів один у чотирьох стінах, не спілкувався з журналістами і жив на пенсію 50 тисяч рублів.

Востаннє Борис Мойсеєв з'являвся на публіці 25 травня 2021 року. Це був ювілей доньки його подруги Алли Пугачової – Христини Орбакайте. Відомо, що саме їй він заповів частину свого спадку.

Борис Мойсеєв з Христиною Орбакайте на її ювілеї / Фото з інстаграму співака

Борис Мойсеєв був шанувальником путіна

Співак, який найбільше відомий хітом "Голубая луна", з 2003 року був членом партії "єдіная росія", тому активно підтримував диктатуру владіміра путіна. Він вважав, що росія може обійтися без демократії, його влаштовувала однопартійна система.

Особисто я вважаю владіміра владіміровича людиною номер один у світі. Він великий. Якщо ви запитаєте, хто для мене Бог, то я скажу – він,
– щебетав Борис Мойсеєв 2008 року після того, як путін вручив йому звання заслуженого артиста росії.

Після 2014 року співак неодноразово відвідував окупований Крим. "У Крим ми завжди їздимо з задоволенням. У нас там друзі, гарні зв'язки", – наголошував його арт-директор у серпні 2014-го. Ба більше, він навіть планував відкрити у Ялті свою балетну школу. Щоправда, невідомо, як Борис Мойсеєв ставився до війни в Україні й чи підтримував путіна після 24 лютого. Останні місяці життя він не давав жодних коментарів і не спілкувався з пресою.