Причина смерті Андрія М'ягкова

Про причину смерті розповіли інсайдери одного з російських видань. Андрію М'ягкову стало погано у його будинку. Дружина актора – Анастасія Вознесенська – викликала медиків, але М'ягков помер до їхнього приїзду.

До теми Помер радянський актор Андрій М'ягков – зірка "Іронії долі"

Незадовго до смерті Андрію М'ягкову зробии операцію на серці (шунтування), аби відновити кровопотік у м'язі. Медики константували у актора серцевий напад.

Про проблеми із серцем у виданні "Комсомольская правда" розповів близький друг М'ягкова Георгій Штиль. Якось актор розказав йому, що останнім часом у нього "шалить серце".

"Я тільки потім дізнався, що він на той момент вже давно хворів. А ось зараз, бачите, його не стало. Я думаю, ці переживання, ці тривоги теж позначилися на його серці. Адже люди, які все так гостро відчувають і приймають, як правило, довго не живуть", – розповів Георгій Штиль, додавши, що останніми роками у М'ягкова були проблеми із грошима.

Читайте також Помер Андрій М'ягков: найяскравіші моменти з біографії зірки фільму "Іронія долі"

Що відомо про прощання з М'ягковим?

Відомий актор та зірка фільмів "Іронія долі" і "Службовий роман" помер 18 лютого на 83 році життя. Церемонія прощання з актором відбулася у суботу, 20 лютого, в Московському художньому театрі імені Чехова. Потім актора поховали на Троєкуровському кладовищі.

Що важливо, Андрій М'ягков висловлював підтримку Україні під час російської агресії незважаючи на насичену акторську діяльність у Росії.