Американським рок-музикантом Мериліном Менсоном зацікавилась поліція. Слідчі органи планують опитати ймовірну його жертву.

Актуально Вона полетіла: ексчоловік Ольги Сумської розповів про те, як вдарив її

Поліція хоче опитати жертву артиста

Після численних заяв про жорстоке поводження та насильство Мериліна Менсона, поліція всерйоз вирішила поцікавитися цією справою. Зокрема, слідчі органи Лос-Анджелеса планують допитати одну з ймовірних жертв артиста.

Після допиту поліцейські з'ясують, чи справді Мерилін Менсон є винуватцем усіх злочинів, в яких його звинувачують жінки. Згодом органи визначать, чи будуть надалі розслідувати справу.

Варто зазначити, що одного разу поліція прибувала до будинку музиканта в Голлівуді. Тоді до них зателефонував анонім. Мерилін Менсон був вдома, але відмовився розмовляти. У поведінці артиста не запідозрили нічого дивного.

Скандал навколо Мериліна Менсона: що відомо

  • Найпершою про жахливу поведінку артиста висловилась Еван Рейчел Вуд. Вона розповіла, що чоловік її шантажував, знущався та "промив мізки".
  • Співачка Фібі Бріджерс заявила, що в маєтку Менсона є "кімната для зґвалтувань".
  • Акторка з "Гри престолів" підтвердила схильність музиканта до жорстокості. Вона зізналась, що Мерилін зв'язував її, бігав за нею з сокирою та постійно контролював через асистентів.