Успішна українська акторка Ольга Сумська одружилась з колегою Євгеном Паперним, коли їй виповнився 21 рік. Вона народила доньку Антоніну, але згодом шлюб пари розпався. Цей період пройшов для обох нелегко.

До теми Фіналіст "Холостячки" Олексій Тригубенко розповів про перше кохання

Євген Паперний вдарив Ольгу Сумську

Через кілька років шлюбу Ольга Сумська познайомилась із Віталієм Борисюком. Тоді вони разом грали у виставі "Криваве весілля". Актори закохались один в одного, згодом у них закрутились стосунки. Вони стали одною з причин розлучення Сумської та Паперного.

За словами Євгена, для нього цей період був нелегким. У подружжя часто виникали конфлікти. Під час одної сильної сварки чоловік підняв руку.

Не билися. Одного разу було, коли ми вже розходилися, я пам'ятаю на кухні мені було сказано: "Ну ти і козел". Думаю: "Твою мати" і я як заліпив, вона і полетіла. У неї слід потім був. Вона тоналку накладала,
– зізнався Євген Паперний.

Артист повідомив, що мав чоловічу розмову з Віталієм Борисюком. "Я кажу йому: "Дивися, якщо це просто... я вб'ю на***. Він говорить: "Я ще зі студентства був закоханий". І я з розумінням поставився. У мене у самого рильце в пуху", – заявив Євген Паперний.

Нагадаємо, що Ольга Сумська раніше розповідала, що її колишній чоловік зовсім не цікавиться життям його доньки та онучки. Однак Євген вважає, що він непоганий батько і дідусь.

Інтерв'ю Євгена Паперного: дивіться відео онлайн