Раніше зірка жартома зізналась, що її участь у шоу залежить від Андрія Данилка. За словами Tayanna, після Нацвідбору до Євробачення-2018 саме цей зірковий суддя заявив, що якби його не було в суддівському кріслі, артистка поїхала б на міжнародний конкурс. Відтак тільки від харизматичного Андрія Данилка залежить її участь у Нацвідборі.

Читайте також: Нацвідбір до Євробачення-2019: оголошено дату проведення шоу

Наразі до першого етапу Євробачення-2019 залишається все менше часу, тому всіх прихильників цікавить, чи буде Tayanna боротись за перемогу у відборі. Співачка поки не дає ствердної відповіді, однак зізнається, що вже готує пісню до запису.

Ми з командою поки не вирішили однозначно, чи будемо брати участь. Але скажу вам так: пісня вже є, залишилося її записати. Якщо після запису і прослуховування ми скажемо "вау" і будемо задоволені результатом, тоді і приймемо остаточне рішення,
– зізналась Tayanna журналістам каналу "Україна".

Нагадаємо, у 2018 році міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2018 пройшов у португальському Лісабоні. За підсумками фіналу, перемогу здобула Нетта Барзілай з Ізраїлю. Співак MELOVIN, який представляв Україну, посів 17 місце.