Виступ MELOVINа на Євробаченні 2018

За результатами жеребкування, MELOVIN відкрив фінал Євробачення 2018. Співак зазначив, що виступ під першим номером не налякав його, а навпаки може сприяти його упіху на конкурсу, бо вступні та заключні виступи найбільше запам'ятовуються глядачам. Під час виступу MELOVIN показав запальний номер, який створив хореограф Владислав Томільченко.

Читайте також: Переможець Євробачення 2018 Нетта Барзілай: біографія співачки, яка підкорила всю Європу

Євробачення 2018 фінал: MELOVIN – Under The Ladder (дивіться відео виступу):

Виступ MELOVINа в другому півфіналі Євробачення 2018

Виступ співака MELOVIN від Україні на Євробаченні 2018 – був дуже ефектним та яскравим. Увесь номер побудований навколо високої конструкції – на її вершині стоїть срібний рояль із крилами. На початку номера MELOVIN загорнутий у кокон, який утворюють крила з роялю. Усе підсвічується червоним світлом, сам MELOVIN одягнений у чорний костюм. Згодом співак звільняється від кокону.

Євробачення 2018 другий півфінал: MELOVIN – Under The Ladder (дивіться відео виступу):

Другий раз приспів співак виконує після того, як спускається зі сходів. Повертаючись на платформу до роялю, MELOVIN скидає чорний піджак і залишається у білому. Сходи за ним починають горіти під час виступу.

Читайте також: Фінал Євробачення 2018: хто голосував за Україну

Чи має MELOVIN шанс на перемогу на Євробаченні?

Цьогоріч найбільше шансів на перемогу у Ізраїлю, Норвегії та Франції. А ось український виконавець MELOVIN не у топі букмекерів. До того ж, історія Євробачення пам'ятає лише один випадок, коли одна і та ж країна (Ірландія) перемогла аж тричі поспіль.

Читайте також: Євробачення 2018: онлайн-трансляція

MELOVIN – Under The Ladder (дивіться відео з репетиції)

У Національному відборі на конкурс MELOVIN брав участь рік тому, та перемогти не зміг. Тоді представляти Україну на конкурсі поїхав гурт O.Torvald, які посіли аж 24 місце.

Читайте також: MELOVIN представив кліп на пісню для Євробачення-2018

MELOVIN – Under The Ladder (дивіться кліп)