У лютому в Україні відгримить очікуване шоу – Нацвідбір до Євробачення-2019. Як і в попередні роки, популярні вокалісти позмагаються за можливість представити країну на міжнародному шоу. Tayanna у програмі "Світське життя" зізналась, що після 2 років боротьби за перемогу в Нацвідборі не знає, чи прийде на проект. Однак відповідь на це питання знає Андрій Данилко.

Читайте також: Співачка Tayanna прийшла на світську подію у пікантному вбранні: гарячі фото

Мені здається, що про це треба спитати у Данилка,
– неоднозначно заявила Tayanna.

Згодом артистка пояснила свій коментар. За її словами, після Нацвідбору до Євробачення-2018 Андрій Данилко зізнався, що якби його не було в суддівському журі, Tayanna поїхала б на міжнародний конкурс. Саме через це зірка зазначила, що тільки від харизматичного продюсера та артиста залежить її участь у Нацвідборі.

Окрім цього, Tayanna спростувала чутки про таємні заручини. Розмови про майбутнє весілля Тетяни Решетняк з'явились після публікації фото у весільній сукні. Однак артистка запевнила, що це нічого не означає, а такими фотосесіями вона намагається "напророчити заміжжя".

"Я собі пророчу. Так буває, ходять спочатку дивляться квартири, будинки для того, щоб медитувати на них і побачити в майбутньому. Я так само приміряю весільні сукні, щоб напророчити собі весілля", – додала Tayanna.