Організатори Нацвідбору до Євробачення-2019 заявили, що вже розпочалась підготовка до грандіозного шоу. За їх словами, призначено продюсера, що контролює весь процес підготовки. Як і в попередні роки, ним став Руслан Квінта.

Читайте також: Один із постійних учасників Євробачення покидає найвідоміший пісенний конкурс

Згідно з офіційним повідомленням, вже ухвалено дату проведення прямих ефірів. Окрім цього, організатори визначились, які телеканали транслюватимуть Нацвідбір до Євробачення-2019.

Прямі ефіри Національного відбору-2019 пройдуть 9, 16 і 23 лютого одночасно на телеканалах "СТБ" і "UA: ПЕРШИЙ". В період проведення Нацвідбору традиційно виходитиме спецпроект "Небачене Євробачення" про закулісся наймасштабнішого конкурсу країни,
– йдеться в анонсі.

Вести конкурс буде гуморист та популярний телеведучий Сергій Притула. А от щодо суддівської колегії наразі ведуться переговори. Організатори обіцяють найближчим часом повідомити українців про склад журі Нацвідбору до Євробачення-2019.

Нагадаємо, у 2018 році міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2018 пройшов у португальському Лісабоні. За підсумками фіналу, перемогу здобула Нетта Барзілай з Ізраїлю. Співак MELOVIN, який представляв Україну, посів 17 місце.

У серпні стало відомо, що, попри низку скандалів, у 2019 році Євробачення-2019 усе ж відбудеться у Ізраїлі. Організатори також назвали місцем проведення не Єрусалим, як про це наголошувалось раніше, а Тель-Авів. Відтак, півфінали шоу відбудуться 14 та 16 травня, а фінал прогримить 18 травня.