Як повідомляють у виданні, в реабілітаційному центрі чоловік перебуває з травня. Таке рішення він ухвалив після того, як він встряг у скандал зі звинуваченнями у канібалізмі, БДСМ-експериментах та зґвалтуваннях.

Читайте також Чоловік, який звинуватив Кевіна Спейсі у сексуальних домаганнях, відмовився називати своє ім'я

Журналісти додають, що про допомогу Армі Гаммер попросив свою колишню дружину Елізабет Чемберс, з якою він розлучився влітку 2020 року з невідомих причин. Він пообіцяв жінці, що залишиться у рехабі до того часу, поки повністю не вилікується.

Наразі адвокат актора та Елізабет поки ніяк не коментують ситуацію. Армі Гаммер також припинив вести свою інстаграм-сторінку після перших звинувачень жінок.

Що відомо про секс-скандал з Армі Гаммером

  • У січні 2021 року актора вперше запідозрили у канібалізмі. Невідома прихильниця актора опублікувала скриншоти листувань, де Армі заявив, що він канібал і хотів з'їсти дівчину.
  • Згодом в мережі почали "спливати" інші листування та звинувачення від жінок, де Гаммера підловили на надмірній захопленості БДСМ-іграми, а також наркотиками.
  • У березні його звинуватила у зґвлатуванні жінка, яка мала стосунки з чоловіком у 2017 році.
  • Після усіх звинувачень актора звільнили зі зйомок у фільмах, але адвокат Армі Ендрю Бреттлер заперечив усі чутки про домагання.