Шість років тому зірка серіалу "Коли ми вдома" одружився з коханою – танцівницею Валентиною. Перед весіллям пара зустрічалась усього рік, і судячи зі слів Костянтина Войтенка, не встигла пізнати одне одного.

До теми Після публічної сварки: дружина Костянтина Войтенка зізналася, що пишається ним

Після брехні на "Танцях з зірками" про заздрість дружини він оголосив справжню причину сварки. За словами актора, це нечесність, адже кожен з них шукав подвійне дно у своєму партнері й намагався підлаштувати під себе.

Якщо глобально й чесно – нечесність на самому початку. Коли ти додумуєш за людину, що вона може бути ось такою, коли ти не приймаєш її такою, яка вона є, хочеш переробити її,
– зізнався Костянтин Войтенко.

Костянтин Войтенко підтвердив, що розсварився з Валентиною ще у квітні, однак роз'їхалися вони значно пізніше – влітку. Причиною переїзду актора від сім'ї став нібито не відкритий конфлікт з дружиною, а шалений ритм зйомок і репетицій. Він не хотів завдавати клопоту близьким і відволікатися сам.

"Ми роз'їхалися не тому, що ми посварилися, а тому що так нам зараз комфортніше. У мене дуже зараз напружений графік, і ми просто не можемо, ми заважаємо одне одному", – емоційно пояснив Костянтин Войтенко.

Костянтин Войтенко з дружиною і донькою / Фото з інстаграму Валентини

Що відомо про сварку Костянтина Войтенка з дружиною

  • У перших ефірах "Танців з зірками" актор розповідав, що його запросили у шоу як зірку, тоді як дружина провалила кастинг танцівниць. Відтоді їхній шлюб дав тріщину, вони роз'їхались і звернулись до психолога.
  • За кілька тижнів Валентина заявила, що на "Танцях" брешуть про їхній конфлікт. Пара нібито розсварилась задовго до старту проєкту, а жінка "не така заздрісна і примітивна, щоб ображатися на чоловіка за неучасть в шоу". Їхні стосунки нібито давно були токсичними.
  • Аби реабілітуватися перед коханою за брехню, Костя Войтенко станцював без партнерки на "Танцях". Його контемп-вибачення зірвав овації глядачів і високі оцінки суддів, однак не розчулив Валентину.
  • У сімейний вечір актор теж танцював наодинці з сукнею, яку мала б одягнути Валя. Однак у фіналі номеру на нього чекав сюрприз – дівчина вибігла на паркет і обійняла чоловіка.