Український дизайнер Андре Тан зізнався, що шкодував про свою публічність. Це сталось тоді, коли він прийняв рішення розлучитися з дружиною.

Читайте також Доходило до божевілля, – Ксенія Мішина про складні стосунки та розрив з Еллертом

Скільки Андре Тан приховував розлучення

У складний період дизайнер вирішив не зізнаватися у всьому публіці. Він пів року приховував, що розлучився.

Я пішов із дому, жив у квартирі своїх друзів. Ми пів року це приховували. А потім з Аліною зрозуміли, що треба вже офіційно про це сказати – я ходжу на захід сам, її подружки вже комусь щось сказали, а хтось сказав комусь,
– зізнався модельєр.

Після розлучення Андре Тан переживав непростий час. Окрім розлучення, у нього з'явився величезний борг у 36 мільйонів гривень, в який він "заліз" через пандемію коронавірусу.

"Друзі мене піднімали з ліжка, просто витягували на вулицю, казали: "Ось дивись, пташка співає, сонечко світить, і ти маєш радіти цьому"", – поділився чоловік.


Андре Тан та Аліна Харечко / Фото з інстаграму Андре Тана

Що відомо про розлучення Андре Тана та Аліни Харечко

  • Андре Тан оголосив про розлучення вже тоді, коли процес розриву 9-річного шлюбу остаточно завершився. Він залишив колишній дружині та доньці великий дім, купив Аліні нове авто та щомісяця виплачує аліменти.
  • Модельєр зі світовим ім'ям розповідав і про причини розлучення. Це – постійні сварки, побут, конфлікти на тлі амбіцій та бізнесу Аліни Харечко та як наслідок – втрата всіх почуттів.
  • Розлучення Андре Тан переживав важко.