7 випуск популярного проєкту "Танці з зірками" був присвячений українським хітам. Учасники обирали пісню улюбленого виконавця та танцювали під неї. Дмитро Каднай вирішив показати нового себе під пісню "Скрябіна" "Спи собі сама".

Радимо прочитати Зеленський вручив орден Держави сім'ї Андрія Кузьменка, покійного Героя України

"Скрябін" на "Танцях з зірками"

Лідер гурту KADNAY розповів, що саме з пісні "Спи собі сама" розпочалась його музична кар'єра. Він переміг у "Караоке на майдані" та став учасником проєкту "Шанс" під наставництвом Кузьми. Тож артист свій виступ вирішив присвятити Андрію.

Дмитро Каднай хотів сподіватися, що хоч би на 2 хвилини його кумир буде поряд. Фактично, так і сталося, адже Кузьменко "виступав" на паркеті з допомогою технічних можливостей, що розчулило всіх глядачів.

Як виявилося, дружина Андрія Кузьменка завітала на проєкт. Вона подякувала Дмитру за те, що той вшанував пам'ять її покійного чоловіка і сказала: "Чувак, ти крутий".

"Танці з зірками 2021" 7 випуск: дивіться онлайн – виступ KADNAY та Аліни Лі


Зазначимо, не тільки на "Танцях з зірками" виступав Кузьма. На концерт до 30-річчя незалежності України запросили відомий гурт "Скрябін". Разом з ним "заспівав" і Андрій Кузьменко, зображення якого з'явилось на великому екрані.

Мама музиканта згодом подякувала організаторам та всім, хто сумує за її сином.