Три тижні тому, 21 вересня, на сайті офіційного інтернет-представництва президента України з'явилась петиція з вимогою повної заборони концертної діяльності артистів з країни-агресора. Її висунув Ігор Кондратюк, який давно лютує через повернення російських гастролерів.

Не пропустіть Дико і безчесно, – Ігор Кондратюк вимагає заборонити концерти російських зірок

Завдяки публічному розголосу ініціативу шоумена підтримали 25 200 осіб з необхідних 25 тисяч. Ба більше, кількість однодумців Кондратюка зростає щохвилини.

Так, президент Володимир Зеленський зобов'язаний розглянути клопотання. Однак невідомо, чи прийме він усі його вимоги.

Чекаємо розгляду Зеленським. Побачимо, що легше: критикувати за "бізнес на крові" попередника чи забороняти цей та інші злочинні бізнеси з агресором тим, кого ти привів у владу,
– заявив Ігор Кондратюк у фейсбуці.

Коротко про петицію Ігоря Кондратюка

Шоумен переконаний, що російські артисти теж "несуть відповідальність за агресивні дії" своєї країни, тому "не несуть ніякої культури". На його думку, ані музика, ані інші види мистецтва не можуть бути поза політикою в розпал війни.

Відтак, Ігор Кондратюк закликає повністю заборонити виступи російських зірок в Україні. Він пропонує зробити виключення для тих, хто публічно виступив проти російської агресії – Віктора Шендеровича, Лії Ахеджакової, Андрія Макаревича та інших.

Цікаво Купіть собі трішки мізків, – Кондратюк пояснив, чому музика не може бути поза політикою

Як Ігор Кондратюк реагує на виступи російських гастролерів

  • Чи не найбільше від нього перепало Ані Лорак. Перед її концертами в Одесі (першими за останні 7 років) шоумен створив образливий плейлист з треками "Гроші – мій Бог", "Без мізків", "Мені 42, а думати нічим", а після інтерв'ю українському телеканалу назвав "дівчиною, в якої мало мізків".
  • Повернення гастролерки Софії Ротату також обурювало Кондратюка. Він "не випустив" би співачку на сцену концерту до Дня Незалежності України.