Відомий британський гурт Pet Shop Boys з перших днів російського вторгнення підтримує Україну. Днями вони вчергове підтвердили свою позицію, випустивши промовистий трек та кліп про Володимира Путіна.

Читайте також "Антитіла" заспівали про Бахмут на фестивалі Sanremo-2023 в Італії: промовисте відео

Pet Shop Boys заспівали про Путіна

Pet Shop Boys презентували пісню Living in the past. У ній вони розповідають про думки та наміри Путіна, ведучи історію начебто з його вуст. Словами з треку музиканти натякають, що лідер Кремля хоче повторити долю диктатора Сталіна.

"Я хочу, щоб вони боялися мене, як всі боялись його"; "хочу, щоб люди помирали з моїм іменем на вустах", "хоч всередині я мертвий, програвати вже пізно", – співають музиканти.

Pet Shop Boys також презентували відео на пісню Living in the past, де показали кадри з інавгурації Путіна після перемоги у 2018 році, його поїздка у Волгоград цього року, де відкрили пам'ятник Сталіну та інші кадри, пов'язані з диктатурою в Росії.

Pet Shop Boys – Living in the past: дивіться відео онлайн

Нагадаємо, британський гурт Pet Shop Boys мав заплановані концерти в Росії на літо 2022 року, однак всі вони були скасовані. Учасники колективу підкреслювали, що бажають дочекатись моменту, коли в країні впаде фашизм.

"Ми багато разів відвідували Росію і писали пісні з російською тематикою та впливами. Зараз неможливо уявити, щоб ми могли там побувати чи виступити. Але ми з нетерпінням очікуємо того дня, коли фашизм в Росії зазнає краху, кримінальні політики постануть перед правосуддям, почнуть говорити правду, РФ не буде нападати на сусідні країни, і народиться нова Росія. Сподіваюся, ми ще будемо поруч, щоб побачити це".