В Італії днями відбувся музичний фестиваль Sanremo-2023. Спеціальними гостями суперфіналу стали учасники українського гурту "Антитіла".

Дивіться також Престижна премія Brit Awards-2023: хто зі знаменитостей став тріумфатором

"Антитіла" виступили на Sanremo-2023

Український гурт наживо заспівав для двадцятимільйонної аудиторії. Для свого візиту вони обрали особливу пісню "Фортеця Бахмут" про українських воїнів та боротьбу проти ворога.

"Фортеця Бахмут" наживо для двадцятимільйонної аудиторії та найважливіший меседж сьогодні: Україна стоїть. Україна бореться. Україна переможе! Дякуємо організаторам Sanremo 2023. Дякуємо Силам Оборони України, послу України в Італії, Офісу Президента України та всьому українському Народу, від імені якого виконували пісню!
– написали "Антитіла".

"Антитіла" на фестивалі в Італії: відео

У мережі вже жартують про те, що колектив допоміг розшифрувати ребус-головоломку від Андрія Єрмака. Вчора він опублікував повідомлення у своєму стилі, де зобразив в емодзі український та італійський прапор та мікрофон.

  • Нагадаємо, презентація пісні "Фортеця Бахмут" відбулась 5 лютого, а вже через тиждень "Антитіла" випустили кліп на неї. Цей ролик музиканти знімали прямо на фронті у Бахмуті, провівши три доби у морозі та під загрозою обстрілів.
  • У кліпі "Антитіла" показали не підставних акторів, а справжніх українських військових, які на камеру виконували свою роботу та бойові завдання. "Без прикрас, без гриму, все так, як воно є насправді, – мазут, порох, мороз, обвітрені обличчя і лють", – казав Тарас Тополя.