Інстаграм-сторінку популярної блогерки Лесі Нікітюк зламали. Серед оприлюднених деталей її особистого життя були інтимні фото, світлина з невідомим чоловіком та листування з Максом Барських і головним героєм "Холостяка-11" Михайлом Заливакою.

До слова Настя Каменських показала стильний образ у сорочці оверсайз: фото

Реакція Анни Богдан на листування

У листуванні з Лесею Нікітюк Михайло Заливако писав про те, що йому нібито слід одружитися з Лесею Нікітюк, і що він начебто "вибрав не ту". Мережа вибухнула підозрами про те, що чоловік зустрічається з телеведучою.

Обраниця "Холостяка" Анна Богдан написала, що заголовки українських ЗМІ розповідають про "скандал" та "неприємність", спричинені злитим листуванням.

Та дівчина наголосила, що їхня пара розуміє жарти та гумор: "Друзі, я дуже рада, що ми з Мішею двоє адекватних та свідомих людей, які розуміють жарти й в загальному гумор. Так що, всім добра, любові й крутої п’ятниці".


Анна Богдан про злите листування / Фото з інстаграм-сторіз


Анна Богдан про злите листування / Фото з інстаграм-сторіз

Зламана сторінка Лесі Нікітюк

  • Блогерка і телеведуча стала жертвою хакерів. Вони замінили головне фото профілю на фотографію Дмитра Гордона.
  • Також у стрічці з'явилися інтимне фото зірки, де вона показує оголені сідниці, кадр, на якому блогерка зображена з невідомим хлопцем, особисте листування Нікітюк зі співаком Максом Барських і "Холостяком" Михайлом Заливакою.
  • Леся Нікітюк згодом повернула доступ до блогу. Вона розповіла, що це міг зробити один з її залицяльників, щоб привернути до себе увагу.