З моменту зйомок "Холостяка" з Максимом Чмерковським минуло 12 років. За цей час він одружився з танцівницею Петою та чекає на другу дитину. Переможниця Олександра Шульгіна, яка отримала каблучку у фіналі, теж мама й готується до весілля з бойфрендом з Латинської Америки. Однак, як з'ясувалося, в Лос-Анджелесі вони живуть поряд.

Читайте також "Прилітай на Балі": Саша Мудра розкрила, що писав їй Алекс після "Холостяка"

Як переможниця "Холостяка" зустрілася з Чмерковським у США

З Сашею Максим Чмерковський порвав після виходу "Холостяка" в ефір. Дівчина полетіла назад в Україну, і більше вони не спілкувалися. Схоже, саме тому вона не наважилася привітатися з ним Лос-Анджелесі.

Після шоу ми одразу почали жити разом, і це неправильно. Зараз ми живемо в одному місті, навіть поряд, у нас сім'ї. Я його бачила, але ми не спілкувалися, тому що я не підійшла. Але впевнена, що ще буде така можливість,
– зізналася Олександра Шульгіна.

Блогерка та мотиваційна спікерка пригадала, що після "Холостяка" отримала візу й полетіла у США, бо на цьому наполягав сам Чмерковський. Вони з'їхалися в Лос-Анджелесі, де він постійно працював, а Саша не знала, куди себе приткнути. Тож запропонувала розійтися в надії, що танцівник боротиметься за ці стосунки. Однак цього не сталося.

"Ми жили разом, намагалися будувати стосунки, але в нас не вийшло. У мене були свої очікування, мені було 23 роки. Мені здається, що Макс не був готовий брати на себе відповідальність за мене. Він працював з ранку до ночі. Я сиділа вдома… Він чекав, що я сама влаштовуватиму своє життя в Америці. Він не був готовий мене тягнути", – розповіла Олександра Шульгіна.

Олександра Шульгіна з "Холостяком" Чмерковським / Фото з соцмереж

Нагадаємо, сам Максим Чмерковский коментував, що погоджуватися на участь у "Холостяку" – це була помилка, бо не в його принципах обирати з-поміж жінок найкращу.