Повернувшися до рідної Італії після тріумфу на Євробаченні-2021 в Нідерландах лідер гурту Måneskin пройшов тест на наркотики. "Драг-тест" показав, що Даміано Давид не вживав заборонені речовини.

До теми Євробачення-2022: які італійські міста готові прийняти конкурс

У Зеленій кімнаті не вживали наркотики, і ми вважаємо справу закритою. Ми стурбовані тим, що спекуляції, які призводять до фейкових новин, затьмарили дух і результат події та несправедливо вплинули на гурт,
– йдеться в офіційній заяві.

Представники пісенного конкурсу вкотре привітали гурт Måneskin з заслуженою перемогою на Євробаченні-2021 та побажали музиканту величезних успіхів. Вони звернулися й до колег-італійців, на співпрацю з якими чекають з нетерпінням.

Італійський гурт Måneskin підозрювали у вживанні наркотиків

  • Після перемоги рокерів на Євробаченні-2021 мережею розлетілося відео, на якому вокаліст гурту Måneskin поводився дещо дивно. Камери підловили його в "зеленій кімнаті" в той момент, коли він нахилився за розбитим келихом. Фанам же здалося, що Даміано Давид нюхав кокаїн.
  • Артиста обурили подібні припущення. Він заявив, що проти наркотиків та ніколи не вживав кокаїн.
  • Лише тест на наркотики зміг би зупинити хвилю хейту та осуду в бік Måneskin. Даміано Давид довів, що під час пісенного конкурсу заборонених речовин не вживав.