У потужному суперфіналі за звання найкращого вокаліста 11 сезону "Голосу країни" боролися чотири учасники – Тьома Паучек з команди Монатіка, Юлія Тимочко з команди Тіни Кароль, Сергій Лазановский з команди DOROFEEVA та Сергій Нейчев з команди Олега Винника. Саме Наді Дорофєєвій вдалося привести свого підопічного Сергія Лазановського до омріяної перемоги.

Важливо Переможець Голосу країни 11 сезон: біографія Сергія Лазановського

Сергій Лазановський обійшов конкурентів, отримавши більшість глядацьких голосів, і став переможцем 11 сезону "Голосу країни".

"Голос країни 11 сезон" 14 випуск: дивіться онлайн – виступ переможця Сергія Лазановського

Варто знати Голос країни 11 сезон 14 випуск: яким був грандіозний суперфінал популярного шоу

Голос країни


Вокальне талант-шоу, яке вже 11 років поспіль виходить на телеканалі "1+1". Проєкт особливий тим, що успіх його учасників залежить лише від вокальних даних, а не від яскравого та впізнаваного образу, як в інших телешоу. Річ у тому, що зіркові тренери обирають підопічних у свої команди на "сліпих прослуховуваннях". Тренери не знають життєвих історій і не бачать обличчя вокалістів, тому оцінюють лише їхню майстерність.

Проєкт з'явився у Нідерландах 2010 року. Цей унікальний формат швидко підкорив Україну та весь світ. 2021 року прогримів 11 сезон "Голосу країни", який відкрив для глядачів нових обдарованих співаків.