Трагедія у Броварах запам'яталась для українців як ще один чорний день для країни, коли загинули мирні люди. Місце трагедії вирішила відвідати Маша Єфросиніна, яка звернулась до світу.

Дивіться також Для мене це важкий особистий удар, – Зеленська у Давосі розповіла про загибель міністра МВС

Маша Єфросиніна приїхала в Бровари

Телеведуча та інтерв'юерка приїхала до дитячого садка у Броварах, та поклала на місце трагедії квіти та іграшки, що туди ставлять місцеві. Маша Єфросиніна звернулась до світової спільноти з проханням зупинити катастрофи, що стаються в Україні щодня.

Це те саме місце в Броварах. Ви можете побачити, як воно виглядає після трагедії, що сталася вчора. Я сподіваюся, ви розумієте, що це пекло, через яке українці проходять щодня. Кожен день в Україні виглядає саме так. Сподіваюся, одного дня ми зможемо це зупинити,
– поділилась зірка.

Також ведуча показала розбите вікно дитячого садка. Однак Машу зупинили під час зйомки ролика. "Весь ліміт трагедій і болю для однієї країни давно вичерпано, але трагедії не закінчуються. Наразі росіяни забрали життя приблизно 500 дітей", – додала Єфросиніна.

Відео Єфросиніної з Броварів:


Єфросиніна у Броварах / Фото з інстаграм-сторіз

Як зірки реагували на трагедію в Броварах

Олена Зеленська на момент катастрофи перебувала з робочим візитом у Давосі. Вранці 18 січня вона мала виступати на одному з заходів, перед яким дізналася про трагедію у Броварах і розплакалась. Загиблих вшанували хвилиною мовчанння.

Святослав Вакарчук і Тіна Кароль особисто знали керівництво МВС. Тому для них трагедія стала особистою. Інші знаменитості також висловили співчуття загиблим і тим, хто втратив рідних та близьких.