Кілька днів тому сталася трагедія у Дніпрі, тепер – авіакатастрофа у Броварах, в якій загинуло керівництво МВС України – очільник відомства Денис Монастирський, перший заступник міністра Євгеній Єнін та держсекретар МВС Юрій Лубкович. Українці щодня переживають втрати.

До теми Катастрофа у Броварах: Дорофєєва, Цимбалюк та інші реагують на падіння гвинтокрила

Реакція Олени Зеленської на катастрофу в Броварах

Олена Зеленська не змогла стримати сліз, коли дізналася про трагедію, яка сталася в Броварах. Про падіння гелікоптера біля дитячого садочка, загибель керівництва Міністерства внутрішніх справ, дітей першій леді повідомили за кілька хвилин до її виступу в Давосі на сесії Всесвітнього економічного форуму.

Після жахливої новини Зеленська витерла заплакані очі й таки виступила з промовою. На прохання президента форуму Борге Бренде всі присутні вшанували загиблих у цій трагедії хвилиною мовчання.

Сьогодні ще один дуже сумний день. Нові втрати. Думаю, ви розумієте мої емоції. Можливо, вони недоцільні в політичному та економічному діалозі, але я впевнена, що війна змінила весь наш діалог так само як змінила світ,
– сказала перша леді України.

Керівництво МВС загинуло у Броварах: що відомо

  • Вранці 18 січня у Броварах впав гвинтокрил, на борту якого було вище керівництво МВС. Денис Монастирський, Євгеній Єнін, Юрій Лубкович та інші представники відомства летіли у відрядження в Харківську область.
  • Унаслідок трагедії загинули щонайменше 16 людей, ще 22 людини постраждали.
  • Колишній заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив, що на борту вертольота ДСНС загинули всі.
  • У СБУ назвали 3 версії падіння гелікоптера – порушення правил польоту та несправність самого гвинтокрила. Також у СБУ не виключають умисних дій щодо знищення гвинтокрила.
  • Наразі триває розслідування. Усіх очевидців трагедії просять негайно звернутися до поліції й повідомити все, що знають.
  • Все, що відомо про авіакатастрофу, розповідаємо тут.