Після того як у січні 2020 року Оззі Осборн оголосив, що має невиліковну хворобу Паркінсона, кількість його інтерв'ю та публічних виходів суттєво зменшилася. Зараз "короля темряви" можна сприйняти за літнього бізнесмена.

Читайте також Серйозні проблеми зі здоров'ям, – священник розповів про стан Олега Винника

Як виглядає хворий Оззі Осборн

У Беверлі-Гіллз британський музикант з'явився у чорних джинсах, довгому сірому пальті та зручних кросівках з м'якою підошвою. Він спирався на тростину та тримав за руку помічницю. Волосся його повністю сиве, а на обличчі немає ні фірмової чорної підводки під очі, ні ретро-окулярів. Фото Оззі Осборна дивіться на Daily Mail.

Варто нагадати, що легендарний рокер страждає не лише від хвороби Паркінсона, а й від проблем зі спиною. Він впав зі сходів у своєму будинку, травмував шию і переніс складну операцію, перед якою думав: "Будь ласка, не дай мені прокинутися завтра вранці".

"Якби можна було вибирати між хворобою Паркінсона і чортовою шиєю, я б вибрав Паркінсона, адже я вже рік нічого не можу робити", – казав Оззі Осборн у лютому 2020-го, коли жалівся на нестерпний біль.

  • Попри недуги Оззі Осборн з дружиною був готовий прийняти українських біженців – надати свій будинок у графстві Бакінгемшир, Велика Британія, адже маєток все одно пустує. Однак подружжя зіткнулося з бюрократією, яка гальмує процес.
  • Тож хрещений батько хеві-металу вигадав, як підтримати Україну в інший спосіб. У вересні він випустив платівку Patient Number 9 в кольорах українського прапора, а всі виручені кошти пообіцяв віддати благодійній організації, яка евакуює з Києва до США дітей-сиріт з особливими потребами.