Український співак Ostrovskyi презентував кліп на пісню "Вода", в якій розповів про своє перше кохання, яке виявилося нездоровим. За словами артиста, це були важкі стосунки на відстані, бо вона жила в Лондоні з дитиною, а він в Києві сам.

Дивіться також Кліп Муіньо для Монатіка та україномовний хіт Камінської: нові літні прем'єри від артистів

Ostrovskyi презентував новий кліп

Ostrovskyi зізнався, що його перша кохана була значно старшою за нього. Вони познайомилися в нічному клубі та почали багато спілкуватися. Але дівчина переїхала в Англію, чим спричинила майбутньому артисту чимало болю.

Якось вона приїхала до Києва, ми зняли номер у готелі та провели разом приголомшливу ніч. Я дуже яскраво пам'ятаю момент, коли ми приймали разом душ і по її волоссю стікала вода – це було настільки красиво, що я й досі чітко пам'ятаю кожну мить того вечора. Так я написав перші рядки приспіву. А потім вона від мене поїхала знов. І вже назавжди,
– згадав співак.

Ostrovskyi розповів, що це був дуже складний період – він тривав два роки. Артист зрозумів, що це було його перше справжнє кохання, яке дуже сильно на нього вплинуло. Тому свої емоції він вирішив викласти у пісню

"Я впевнений, що у кожної людини перше кохання було болюче, адже в юності ми сприймаємо все в максимально яскравих фарбах. Завершення перших відносин дуже ранить, але й запам'ятовується назавжди. Вже зараз, через роки, цей період життя я згадую не як про щось погане, а навпаки – спогади кайфові. Це був дуже яскравий розділ у книзі мого життя і я його нарешті закрив".

У кліпі Ostrovskyi продемонстрував історію цих "божевільних" стосунків. Там він показав усе, що було у взаєминах – і книгарня, і готельний номер, і захоплення один одним.

Ostrovskyi – "Вода": дивіться відео онлайн

Останні новинки від українських виконавців

  • Володимир Дантес та Монатік переспівали хіт 2000-х "Девочка Оля". Тепер ця пісня зазвучала українською, щоправда, тільки у концертній версії.
  • Alyona Alyona та KOLA представили ліричний спільний трек "Небо хилиться" та кліп до пісні. Там вони роздумують про складні періоди в житті та почуття.
  • Надя Дорофєєва випустила кліп на трек "Кохаю, але не зовсім". Пісня вже давно відома фанам – вона завірусилась у тіктоці ще до релізу.