Прокуратура Києва дотрималась обіцянки та повідомила журналістам, що оскаржила рішення суду з приводу ДТП за участі Остапа Ступки.

До теми Справа про ДТП за участі Остапа Ступки: прокуратура оскаржить вирок суду

Прокуратура подала скаргу на вирок

Прокуратура вважає занадто м'яким та несправедливим рішення суду щодо українського актора. Раніше у пресслужбі органу повідомляли, що проситимуть призначити покарання у вигляді 3 років позбавлення волі, а також позбавлення права керування транспортними засобами на 5 років.

Сьогодні подали апеляційну скаргу (на вирок суду – УНН),
– повідомила пресслужба Київської міської прокуратури.

Що постановив суд та яка реакція сторін

  • 24 листопада у Голосіївському районному суді Києва винесли вирок Остапу Ступці у справі ДТП. Його засудили до трьох років обмеження волі з позбавленням права керування транспортними засобами на 8 років.
  • Тобто актору упродовж трьох років потрібно буде виконувати суспільно-корисні роботи у визначених установах. Також зі Ступки хочуть стягнути близько 10 тисяч гривень, які були виділені на експертизи.
  • Остап Ступка також вважає рішення несправедливим, тому планує подавати апеляцію. На думку обвинувачуваного, є багато пом'якшувальних обставин, які могли б дозволити вийти на штраф у розмірі 170 тисяч гривень.