Днями Ступка дав перше інтерв’ю після ДТП, яке він вчинив 5 квітня. В мережі також з'явилося перше фото артиста.

Цікаво Остапа Ступку судитимуть через ДТП, яку він скоїв: на скільки років він може сісти за ґрати

Ступка розплакався через реакцію дружини

Актор не зміг стримати сліз, коли в нього запитали про реакцію дружини Дар'ї на ДТП.

Вона сильно переживала. Вона сказала: "Що ти наробив". Умов не ставила. Знає, що такого більше не буде. Вона – мій найкращий друг,
– сказав Ступка.


Ступка розплакався, коли згадав реакцію дружини / Скриншот з відео

За словами Ступки, його мама Лариса Семенівна дізналася про ДТП зі ЗМІ. "Вона не порушувала цю тему. Ми дуже близькі, і нам не потрібно пояснювати. Вона намагається це все загасити", — сказав актор.

Як відреагували колеги актора в театрі

Уже 7 квітня, через чотири дні після ДТП, Ступка вийшов на сцену театру імені Івана Франка в Києві. Він наголосив, що було соромно страшно, думки "з'їдали" його.

Я просто очі не міг підвести. Я попросив вибачення у тих, до кого зміг підійти. Вони абсолютно адекватно підтримали. Була думка вийти на сцену перед початком і перепросити. Але порадився з режисером, і він сказав не вплутувати глядачів,
– відповів Остап.

Нагадаємо, що сам актор не вважає себе злочинцем. На його думку, це нещасний випадок, який йому припіднесла доля або "батько з небес".

Крім того, Ступка зізнався, що кожного дня думає, як залагодити неприємну ситуацію "у своїй душі та душі потерпілого". Він намагається відволікатися в роботі, книгах, фільмах та музиці, але все одно "думки гризуть" його.

"Я подумав, за що це мені таке? Чому?", – сказав Остап Ступка. Він додав: "Можливо, до мене в 55 років прийшов це знак жорстокий, щоб я зупинився і щось подумав, щось переосмислив і переоцінив".

Дивіться повне інтерв’ю з Остапом Ступкою: відео

Що відомо про ДТП за участю Остапа Ступки: коротко

  • Вночі 4 квітня український актор в'їхав своєю автівкою Range Rover у припарковане авто Mitsubishi. Усередині автомобіля на той момент перебував 38-річний чоловік, його госпіталізували до лікарні.
  • Відомо, що Остап Ступка керував авто у стані алкогольного сп'яніння. Прилад "Драгер" показав 1,62 проміле.
  • 6 квітня відбулося судове засідання, Остапу Ступці обрали запобіжний захід – домашній нічний арешт до 5 червня. Пізніше його продовжили до 5 липня.
  • Ярослав, авто якого протаранив Остап Ступка, зізнався, що народний артист навідав його лише на шостий – сьомий день після аварії. Він відшкодував лише 20 тисяч гривень.
  • Щодо відшкодування авто, на яке наїхав автор, то потерпілий висловився так: "Він мені їх (гроші) "повертав" двічі, але так і не повернув".