Співачка Оля Цибульська в інтерв'ю 24 Каналу висловилась про явища, які часто стають об'єктом критики у творчості українських артистів. Вона пояснила, що музика -- це діло смаку.

Цікаво Присвятила жінкам за 30: пісня Олі Цибульської "Викликай поліцію" віруситься в мережі

Оля Цибульська про шароварщину

Творчість приречена бути розп'ятою. Я думаю, що оцінювати музику тільки зі своєї дзвіниці – трохи дурна звичка. Бо те, що комусь на рівні з Моцартом, іншому – какофонія. Це справа смаку. Кожен раз, натикаючись на критику нової пісні, хочеться сказати: "Ви не розказуйте, а покажіть, як треба",
– поділилась виконавиця.

Оля Цибульська вважає, що часто змінюється не музика, а суспільство. Наприклад, раніше Степан Гіга вважався "крінжем", а тепер його пісні обожнює молодь і не тільки.

"Згадайте: ще декілька років тому Гігу називали крінжем. А тепер – трендсетер і нон-стоп у хіпстерських плейлистах. Чи змінилась його музика? Ні. Змінилось суспільство".

Час сам відсіє невдалі, тимчасові пісні й артистів, що граються у патріотизм. Знайдіть свою музику! Її так багато зараз народжується й у різних стилях. Слухайте українське! Популяризуйте! Майте повагу до себе: не слухайте москалів,
– дала пораду зірка.

Як інші зірки відгукуються про шароварщину

  • Співачка Джамала теж заступилась за українську музику та назвала "шароварщину" швидше розважальними піснями. Зірка вважає, що такі пісні потрібно творити. На її думку, це доказ незалежності та свободи в Україні.
  • Різко відгукувалась про шароварщину Даша Астаф'єва. На її думку, це швидко з'являється і швидко зникає, а справжнє українське – залишається.