Оля Цибульська розповіла шанувальникам в інстаграм-сторіз, що днями вона з чоловіком згадала про річницю. 22 роки тому пара вперше сходила на побачення.

Дивіться також Нагодувати з першого разу не вийшло, – Цибульська показала архівне фото з сином після пологів

Архівні фото Олі Цибульської з чоловіком

Виконавиця зізналась, що часто забуває про важливі дати й річниці. Але згадала про перше побачення з чоловіком Сергієм, яке відбулося 22 роки. Оля зізналась, що ініціювала зустріч саме вона, тому закликала дівчат не боятись робити перший крок.

У нас річниця, про яку я завжди забуваю. 22 роки тому я вперше пішла з цим хлопцем на перше побачення. Зініціювала його я, але, здається, ніхто не пошкодував,
– поділилась зірка.

З цієї нагоди Оля Цибульська показала альбом з архівними фото. Там зібрані друковані кадри закоханих, з того часу, коли їхній роман тільки розпочинався.

Архівні кадри Цибульської з чоловіком:

Чому Цибульська не показувала чоловіка

  • Усі роки стосунків Оля Цибульська не показувала в мережі обличчя свого чоловіка. Через це їй часто приписували романи із зірковими колегами.
  • Хоч у мережі були підозри щодо того, хто може бути чоловіком знаменитості, вперше він показався публіці під час повномасштабного вторгнення. Це колишній депутат та підприємець Сергій Грисюк. Зіркове подружжя з сином Нестором взяли участь у фотосесії для благодійного проєкту.
  • Цибульська пояснювала, що приховувала Сергія не задля піару, а щоб у неї залишалось щось сакральне. Вже показати вирішила тому, щоб не мати ніяких секретів від аудиторії.