Відома українська артистка Оля Полякова відправилась у відпустку. В інстаграм-сторіз вона показала яскраві фото з пляжу. Зірка не повідомляє прихильникам, які саме краї вона обрала для курорту. Поки що відомо, що разом з нею відпочиває донька Марія.

Дивіться також Світлана Тарабарова замилувала мережу новим фото з донечкою

Фото Олі Полякової з донькою

Співачка зробила кумедне фото перед дзеркалом. Вона позувала разом із Марією. У підписі до кадру зірка повідомила, що зараз вони вирушають на пляж.

Оля Полякова з донькою не пропустили нагоди похизуватися фігурами. Вони постали перед камерою у купальниках. Співачка одягнула золотистий бюстгальтер та джинсові мінішорти, продемонструвавши перед публікою підтягнутий живіт та помітні кубики пресу. Натомість Марія Полякова приміряла ніжно-рожевий бюстгальтер та чорні лосини.

Зіркова матуся з донькою доповнили свої образи схожими сонцезахисними окулярами. Вони розпустили волосся й не користувалися косметикою, засвітивши природню красу.


Оля Полякова з донькою / Фото з інстаграму Олі Полякової

Зазначимо, нещодавно Марія Полякова, яка обрала шлях знаменитої матері та знайшла себе в музиці, випустила першу пісню. Нагадаємо, що в жовтні минулого року стало відомо, що дівчинка створила свій рок-гурт "Швы"