Співачка Оля Полякова активно висвітлювала новини, що стосувалися війни в Україні. Через це їй видалили сторінку в інстаграмі.

До теми Я був готовий померти, – онук Кеннеді й колишній Тейлор Свіфт заявив, що воював в Україні

Олі Поляковій знову видалили сторінку

Співачка знайшла інший спосіб звернутися до світу. Цього разу вона записала відео у фейсбук, де звернулась до міністра цифрової трансформації Михайла Федорова та його команди.

Від початку війни левова частка українських культурних діячів у своїх соцмережах активно висвітлює жахливі події, я не виняток. Завдяки своїм сторінкам в інстаграмі й фейсбуці ми постійно тримаємо зв'язок зі своєю аудиторією і підтримуємо інформаційний фронт, співпрацюємо з благодійними фондами, аби зробити внесок у нашу спільну перемогу,
– сказала Оля Полякова.

Виконавиця додала, що останнім часом бот-атаки посилилися, особливо на людей з багатомільйонною аудиторією. На сторінці Олі Полякової зникали дописи про благодійні збори або новини про обстріли українських міст.

"Нам цинічно намагаються закрити рота у висвітлюванні правди! Не дивлячись на те, що останнім часом ми максимально стримані у своїх публікаціях, виважені у формулюванні думок і слів, думаючи про кожен крок і кожну букву, соцмережі все одно перебувають під постійною атакою. Сьогодні моя сторінка в інстаграм була видалена. І такі випадки серед українських виконавців, на жаль, непоодинокі", – зауважила співачка та попросила про допомогу.

Олі Поляковій видалили сторінку: відеозвернення зірки

Як Оля Полякова висвітлювала війну: останнє

  • Співачка гнівно відреагувала на новини про мобілізацію в Росії та протести там на цьому тлі. Вона записала відео, в якому зверталась до росіян і висміювала їхні мітинги.
  • Також Оля Полякова висміяла росіян, які вкрали її хіт "Королева ночи". "Королева, яку заслужила рашка! Які вони жалюгідні крадії, нічого свого", – казала зірка.