Оля Полякова взяла участь у подкасті з Потапом та Позитивом. З ними зірка обговорила, чи могло бути висловлювання про "плакальницю на похороні" і випуск пісні "Скандал" наперед продуманою піар-кампанією для обох знаменитостей.

Цікаво Володимир Остапчук розповів, чому підтримує шоу "Маска" у скандалі з Поляковою та Кароль

Оля Полякова про скандал з Тіною Кароль

Співачка зізналась, що ні в якому разі не змовлялась із Тіною. Вона випадково обмовилась в шоу, а згодом її колега просто вдало використала це для просування свого нового "зухвалого" іміджу та пісні.

"Тіна завжди була генієм піару. Вона завжди вміє з будь-якої життєвої ситуації... Вона була, звичайно, готова до цього. Тому так і сталося. Я сказала, це не вирізали. Я зрозуміла, що це виглядає не дуже. Я зразу ж вибачилася і забула. А потім почалося це ось все. Пройшло і пройшло", – висловилася Оля Полякова.

Потап також зауважив, що Оля сильно вплинула на хід подій у кар'єрі Тіни Кароль. На що артистка відповіла з гумором: "Мені дуже приємно, що під піснею "Скандал" з 10 тисяч коментарів 9559 про мене".

Подкаст з Олею Поляковою: дивіться відео онлайн

Скандал навколо Полякової і Кароль

  • Оля в одному з випусків шоу "Маска" назвала Тіну "плакальницею на похороні";
  • Артистка відповіла колезі. Вона зазначила, що буде плакати, але не на похороні;
  • Полякова наступного дня вибачилась перед Тіною Кароль. Вона зауважила, що говорила про репертуар зірки;
  • Згодом Оля Полякова звинуватила Тіну в тому, що вона використала скандал для піару своєї пісні, прем'єра якої відбулася через декілька днів;
  • Кароль наголосила, що після такої ситуації мала право зробити це. Вона зазначила, що протягувала руку дружби;
  • Натомість Полякова розповіла, що знаменитості бачилися на зйомках "Світського життя", проте артистка "розвернулася і втекла".