Російська пропаганда намагається усіма способами принизити українців і український шоубізнес зокрема. У мережі та росЗМІ почали поширювати інформацію про те, що зірки планують виступи для росіян.

Дивіться також Я була німа, – Цибульська зі сльозами згадала, як не могла додзвонитися до батьків з Ірпеня

Олі Цибульській приписали концерт для росіян

Новини з фейковою інформацією почали поширювати про Олю Цибульську. Зірка розповіла, що днями її концертному агенту прийшов запит на комерційний виступ в Ізраїлі для українців після закінчення війни.

Однак згодом все листування видалили, а скриншоти з нього переробили у фотошопі. Так пропагандисти стверджували, що Цибульська готова виступати для росіян за 5 тисяч доларів.

Та я краще крізь землю провалюся. Ці с*ки думають, що можуть зруйнувати український шоубізнес своєю жалюгідною пропагандою. Х*й,
– прокоментувала це артистка.


Росіяни поширюють фейки про Олю Цибульську / Фото з інстаграму зірки


Видалене листування / Фото з інстаграму зірки

Оля Цибульська нагадала, що не виступала в Росії з 2014 року, не їздила на корпоративи. До того ж артистка не може бути настільки популярною серед росіян, бо всі її пісні – українською.

Артистка зізналась, що схожий вкид відбувся з Іваном Дорном. Тому вона закликала мислити критично і перевіряти інформацію.