Останні 8 років Макс Барських не раз виступав у Росії, тож його прихильники з країни-агресорки не можуть второпати, як артист міг виявитися патріотом з проукраїнською позицією. Тож у телеграм-каналах ширять фейки, що співака змусили вступити в ЗСУ, відправили на фронт, а тоді взяли в полон.

До теми Макс Барських взяв зброю у руки, щоб боротись з росіянами: промовисті кадри

Російський фейк про полон Макса Барських

"Воювати підуть усі! Борг Батьківщині віддавати треба! Все зайшло настільки далеко, що навіть українські зірки шоу-бізнесу відправились до лав ЗСУ. Вибору не залишилося. Навіть уже є перші втрати… Популярний український співак Макс Барських насправді був відправлений на фронт ще кілька тижнів тому. У перші дні потрапив у полон до своїх же нацистів. У ЗСУ не було вибору, крім того, як викуповувати його, але не тут було. Відпускати його ніхто не збирається", – йдеться в абсурдному дописі.

Церемонитися з пропагандистами Макс Барських не став. Він заявив, що такі фейки створюються для "овочів" з Росії.

Адмін цієї групи д*вбой*б! Це очевидно! Русскій мір брехні, фейку і пропаганд*на! Ось так ці мерзоти розносять своїм же овочам брехливу інформацію,
– різко відреагував Макс Барських.

Скриншот з інстаграму Макса Барських

Нагадаємо, Макс Барських давно попрощався з російським музичним ринком, колегами і фанами, які підтримують Путіна.

  • Співак назвав Росію дірявою, чим розлютив путініста Тіматі. Той нагадав йому, "з чиєї ложки він їв усі ці роки" й пообіцяв при зустрічі показати, хто насправді дірявий.
  • Згодом Барських відмовився повертати росіянам гроші за квитки на скасовані концерти. Він відповів: "Х*й! Вони йдуть на гуманітарну допомогу Україні".
  • Крім того, співак заборонив свою музику на Росії – її не буде ані на радіо, ані на телеканалах, ані у фільмах, ані в серіалах, де вона звучала як саундтрек.